Apartman sa balkonom koji ima bočni pogled na more za 2+2 osobe na mirnoj lokaciji.
Apartman u prizemlju i u blizini plaže s 3 sobe za 6+2 osobe, kupaona + dodatan wc, terasa sa pogledom na more + terasa sa grillom. Perilica suđa i rublja, ..
Prekrasan jednosoban apartman za 2+2 sa prekrasnom terasom s direktnim pogledom na more.
Apartman s dvije sobe i kaučom kao dodatnim ležajem za max 2 osobe, klima u apartmanu bez dodatne nadoplate.
Apartman s dvije sobe, dodatni ležaj
Apartman s tri sobe,dodatni ležaj
Apartman se nalazi 80m od mora i šljunčane plaže. Od povijesne jezgre grada udaljen je cca 12 minuta pješke. Do zadarske zračne luke udaljen je 70, a do trajektnog pristaništa ..
Prekrasan maleni apartman za dvije osobe u mirnoj zoni, ali i u blizini centra grada.
Moderan apartman s jednom sobom i dodatna dva ležaja, klima u cijeni smještaja
Dvosoban apartman s pogledom na more za 4+1 vrlo blizu centra grada i plaže Prosika
Apartman za 4-5 osoba, smješten u centru grada, javni parking, klima u apartmanu bez dodatne nadoplate.
Dvosoban prekrasan apartman u Villi u prvom redu plažu za 4+2 osobe sa divnom terasom sa direktnim pogledom na more. Ispred kuće je prekrasan veliki bazen zajednički za cijelu zgradu.
Za više informacija o EU odredbi i području primjene odredbe pogledajte Politiku zaštite osobnih podatka klijenata Turističke agencije Perla