Apartman s bračnim krevetom i kaučomm kao dodatnim ležajem, javni parking,klima u apartmanu bez dodatne nadoplate.
Udoban apartman s jednom sobom, klima u cijeni smještaja
Apartman u blizini plaže s tri sobe, klima u apartmanu bez dodatne nadoplate.
Dvosoban apartman za 4+1 osobu.
Dvosoban prekrasan apartman u Villi u prvom redu plažu za 4+2 osobe sa divnom terasom sa direktnim pogledom na more. Ispred kuće je prekrasan veliki bazen zajednički za cijelu zgradu.
Apartman s jednom sobom.
Apartman s dvije sobe pogodan za obitelj s djecom, parkirno mjesto.
Moderan apartman s dvije spavaće sobe
Dvosoban apartman s pogledom na more za 4+1 vrlo blizu centra grada i plaže Prosika
KLIMA U CIJENI
Apartman sa balkonom koji ima bočni pogled na more za 2+2 osobe na mirnoj lokaciji.
Prizemlje
apartman s dvije sobe, parkirno mjesto
Prekrasno renovirana kuća za odmor u samom povijesnom centru grada Paga. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata. U prizemlju se nalazi kompletno opremljena kuhinja sa perilicom za suđe ..
Dvosoban dvoetažni apartman za 4 osobe, vrlo blizu same povijesne jezgre, a opet odvojen od ljetne vreve užurbanog grada Paga. Apartman u prizemlju ima kompletno namještenu kuhinju sa perilicom posuđa, ..
Prekrasan jednosoban apartman za 2+2 sa prekrasnom terasom s direktnim pogledom na more.
Za više informacija o EU odredbi i području primjene odredbe pogledajte Politiku zaštite osobnih podatka klijenata Turističke agencije Perla